תנאי שימוש:

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט והחנות הוירטואלית של "העוגות של מיכל"
אתר "העוגות של מיכל" ("האתר") המופעל ע"י חברת "ב.ב. שירותים מקצועיים" ("החברה") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מוצרים מתוקים כגון: עוגות מעוצבות, קאפקייקס, קינוחים ועוד ("המוצר").
האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
עם ביצוע הזמנה ב"העוגות של מיכל", הלקוח מצהיר כי קרא את התקנון, הבין את תוכנו, מסכים להוראותיו ומתחייב לפעול על פיהן. במידה ודבר מה שעולה בתקנון זה אינו מתקבל על דעתך, עליך לפנות אל הצוות שלנו בכתובת הדוא"ל info@michaliscakes.com טרם ביצוע ההזמנה.
"העוגות של מיכל" הינה עוסק הרשום במדינת ישראל (מספר עוסק: 308925478)
העסק ממוקם ברחוב אבטליון 20 באלעד , ישראל.
התקנון שלהלן מתווה את מכלול התנאים לכל רכישה של מוצרים מ"העוגות של מיכל", הן באמצעי וירטואלי בחנות און-ליין, דרך הטלפון או באופן פרונטלי.
החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת

המוצרים:

"העוגות של מיכל" עושה את מירב המאמצים לספק ללקוח את מבוקשו עם ביצוע הזמנתו.
יחד עם זאת יודגש כי התמונות והמידע באתר מיועדים להמחשה בלבד וכי יתכנו שינויים בינם לבין המוצר שיסופק בפועל. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי כלל המוצרים שלנו נעשים בעבודת יד. "העוגות של מיכל" מתחייבת לספק את המוצרים על פי רוח התוכן של הכתוב באתר.
כל המוצרים וחומרי הגלם מוחזקים בכשרויות מהודרות כגון: בד"צ העדה החרדית, הרב לנדא, חתם סופר, איגוד הרבנים, הרב רובין, ועוד.
החנות עושה שימוש במוצרי חלב, חלקם מיובאים מחוץ לישראל (חלב נכרי בכשרות הרבנות הראשית לישראל) אך ורק ע"פ בקשה מפורטת של הלקוח. המוצרים הללו מוחזקים במיקום נפרד מהמוצרים הכשרים וניכרת הפרדה מלאה בין חומרי הגלם השונים.
החנות איננה מתחייבת לסביבת עבודה סטרילית, עבור אי אילו ממוצריה, ממוצרים כגון אגוזים, סויה, גלוטן, ביצים, מוצרי חלב וכיוצא באלה, גם לא במוצרים הנחשבים לנטולי אותם אלרגנים.

רכישה באתר:

האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט
רכישה בחנות מותנית בהזנת מלוא הפרטים הנדרשים ע"י האתר ו/או מי מנציגי החנות, הן באופן טלפוני או פרונטלי. החנות "העוגות של מיכל" ו/או בעליהן ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים.
החנות לא תישא באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה אחרת, לרבות תקלות טכניות, המונע ביצוע פעולות באתר וכמו כן לכל טעות שהיא בהזנת פרטי הזמנה בעת הקלדת פרטי ההזמנה, אשר כל אלה ביחד או לחוד, ימנעו המשך טיפול בהזמנה.
החנות שומרת לעצמה את הזכות לא לקבל הזמנות שלא מולאו עבורן כל הפרטים הנחוצים.
הלקוח מתחייב למסור מידע מדויק ומעודכן בעת מילוי או מסירת פרטי ההזמנה.
כל ביצוע רכישה באתר האינטרנט של החנות, לפני העברה לאישור חברת האשראי, יאושר בידי החנות באופן ידני מפאת האפשרות לחוסרים במלאי או טעויות שנפלו בעת מילוי טופס פרטי ההזמנה.
תנאי מוקדם לאישור פעולת הרכישה על ידי החנות הוא קבלת אישור של חברת האשראי. לא התקבל אישור חברת האשראי במועד, לא יהיה כל תוקף לפעולת הרכישה על ידי הרוכש.
לאחר שהוזנו פרטי התשלום בדף התשלום, יישלח אישור אוטומטי באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה. אישור זה אינו מחייב את הנהלת האתר לספק את המוצרים שבהזמנה, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו אצל הנהלת האתר. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להפעיל שיקול דעת ולא לטפל בהזמנה עד לאישורה על ידי חברת האשראי. היה והתעוררה בעיה כלשהי בנוגע לאישור העסקה על ידי חברת האשראי, החברה תעשה את מירב מאמציה על מנת לידע את הלקוח על כך.
הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת את תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי). אם עודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, יחויב הלקוח לפי המחירים המעודכנים.
במידה ותחול שגיאה- בתיאור המוצר, מחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל מידע אחר שיוקלד, או בעת קבלת הנתונים מהלקוח במעמד מסירת פרטים לביצוע הרכישה, תהיה החנות רשאית לבטל את הרכישה או להשהות את ביצועה עד תיקונה מול הלקוח.

אבטחת מידע ופרטיות:

החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
החנות מאפשרת ללקוחותיה לרכוש את מוצריה באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש מוצפנת בתקן אבטחה מחמיר בשיטת PCI DSS המגן על המידע. במידה ולמרות הכל, יעשה שימוש לרעה בפרטי כרטיס האשראי, ע"פ חוק- מחויבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה.
הנהלת האתר רשאית, אך לא חייבת, להציג או לשלוח ללקוחותיה עדכונים דרך חשבונם באתר באמצעות הדואר האלקטרוני ו/או הודעות SMS. בכלל זה עדכוני תוכן, מידע על שירותיה ומוצריה, כמו גם, מבצעים, חידושים באתר, כמשמעות הדברים בסעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ'ב – 1982.

אספקה ומשלוחים:

אספקה – הזמן הנקוב הוא בימי עסקים בלבד (ימים ראשון עד חמישי בשעות הפעילות 9:00-20:00 ובימי שישי וערבי חג בשעות 9:00-15:00) והכל ע"פ תיאום מראש הן באיסוף עצמי והן במשלוח
אספקה תתבצע אך ורק לישובים המפורטים באתר האינטרנט של החנות ובמסגרת שעות הפעילות
בהזמנה דרך אתר האינטרנט קיימת אפשרות לבחור חלון זמנים שהוא לכל הפחות 72 שעות ממועד ביצוע ההזמנה. לא ניתן לבצע הזמנה באתר למועד מוקדם יותר. במקרים חריגים ניתן ליצור קשר עם החנות. יחד עם זאת, אין לראות באמירה זו משום התחייבות החנות לפעול על סמך העדפת זמן המשלוח שנבחרה על ידי הלקוח. לדוגמא, במקרה בו החנות לא מצליחה ליצור קשר טלפוני עם מקבל המשלוח או שהוא איננו זמין בכתובת שנמסרה על ידי הלקוח, החנות שומרת על זכותה לעשות שינויים בהתאם לכך ולמסור את המשלוח בחלון זמן אחר, וכל זאת בתיאום עם מקבל המשלוח.
בכל הזמנת משלוח, נציג החנות יצור קשר טלפוני עם מקבל המשלוח (בין אם מדובר בלקוח המזמין או באדם אחר), טרם שליחתו, על מנת לוודא את כתובת האספקה ועל מנת לוודא את הימצאותו של מקבל המשלוח בכתובת שנמסרה.
הזמנה שנאספה מהחנות על ידי הלקוח או על ידי שליח מטעמו, אינה באחריות החנות מרגע שיצאה ממנה. באחריות הלקוח או מי מטעמו לוודא שההזמנה לשביעות רצונו טרם עזיבתה את החנות.
אין החנות מתחייבת להעביר מידע ללקוחותיה על מצב ההזמנה וזמן הגעתה אל מקבל המשלוח בטלפון, בדואר אלקטרוני או בהודעות
החנות לא תשלח תמונות של המוצר ללקוח.
עיכובים במסירת משלוח עלולים לקרות מפעם לפעם. מצבים אלה יכולים לקרות בגלל גורמים חיצוניים שאינם בשליטתנו כמו מצב התנועה בכבישים, מזג אויר, חסימות דרכים וכיוצא באלה. "העוגות של מיכל" איננה אחראית לעיכובים מסיבות אלה, אולם היא תעשה כל שלאל ידה על מנת לצמצם היתכנות מצבים מסוג זה.
מרגע שמשלוח יצא מהחנות, איננו יכולים לשנות את חלון הזמנים למסירתו או את כתובת המסירה.
במידה ואין מענה בכתובת מסירת המשלוח ואין אדם אחר שיקבל את המשלוח, המשלוח יחשב "failed delivery", כלומר משלוח שלא נמסר מחמת היעדרות הנמען בכתובת שסופקה לחברה. במקרה כזה השליח יחזיר את המוצרים לחנות החברה, והלקוח יהיה האחראי הבלעדי לבוא ולדרוש אותם או לדאוג לשליח מטעמו שיעשה כן. החנות לא תשיב את כספו של לקוח שהמשלוח שהזמין נחשב ל failed delivery.
כאשר הנך מקבל משלוח מאתנו, אנא בדוק בכל קופסה כי כל המוצרים ישנם וכי הם במצב תקין ולשביעות רצונך.
טענות בדבר חוסרים או מוצרים פגומים במשלוח לא יתקבלו יותר משעתיים לאחר מסירת המשלוח.
אם חל פגם במשלוח שקיבלתם, אנא שלחו תמונה הממחישה זאת לכתובת הדואר האלקטרוני של החנות.

תנאי ביטול הזמנה והחזרות:

ביטול הזמנה יעשה עד 48 שעות טרם תאריך ההזמנה. בקשות לביטול הזמנה לאחר מסגרת זמן זו יהיו לשיקולה הבלעדי של החברה.
"העוגות של מיכל" לא תקבל החזרות של מוצריה לאחר שנמכרו.
מאחר וטעם הוא עניין אישי וסובייקטיבי, החברה לא תוכל לקבל בקשות להחזר או זיכוי עבור מוצרים בטענה שלא קלעו לטעמו של הלקוח.
החברה לא תהיה אחראית למצבים בהם המוצר לא נצרך במסגרת הזמן המומלץ על ידה או למצבים בהם המוצר נפגם עבר אחסנה לא נאותה שלא במסגרת המלצות החברה.
כל תלונה בנוגע לטיב המוצרים חייבת להיות מדווחת לחנות תוך 24 שעות מרגע רכישתה או מסירתה על ידי השליח, באמצעות הטלפון ב 050-7000170 או באמצעות דואר אלקטרוני ב- info@michaliscakes.com. החברה לא תטפל בבקשות שהובאו לידיעתה יותר מ24 שעות לאחר רכישת המוצרים או מסירתם על ידי השליח מטעמה.
במקרה בו החברה ראתה לנכון כי יש לפצות את הלקוח, גובה הפיצוי לא יהיה בשום מקרה גבוה מערך המוצרים שנרכשו.

קניין רוחני:

כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות יוצרים על כל התכנים המופיעים באתר כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות טקסט שיווקי, מפרטים, הצגה מילולית של מוצר ו/או שירות, גרפיקה, עיצוב, אייקונים (icons), סימני מסחר, סימני לוגו (logo) וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של ב.ב. שירותים מקצועיים ו/או מי מטעמה.
אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים באתר אלא אם כן ב.ב. שירותים מקצועיים נתנה את הסכמתה לכך, בכתב ומראש.
דין וסמכות שיפוט
פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבתי המשפט המוסמכים בתל-אביב – יפו, בלבד.